CEO-ul Honda, Toshihiro Mibe, își păstrează mandatul în consiliu după ce și-a cerut scuze pentru prima pierdere anuală în aproape 70 de ani - restructurarea diviziei de electrice a costat peste 9 miliarde de dolari | Xchg(.ro)